Druhé kolo přijímacího řízení na AF.CZU.CZ

Otvíráme 2.kolo přijímacího řízení a těšíme se na nové tváře, které se přidají k naší akademické komunitě. Vězte, že poptávka po našich absolventech produkčních oborů na trhu práce neustále stoupá.

Příležitost pro všechny

Naše fakulta je známá svou vysokou kvalitou výuky a výzkumu. Druhé kolo přijímacího řízení je skvělou příležitostí pro všechny, kteří mají vášeň pro zemědělství, vědy o Zemi a produkční technologie.PODAT PŘIHLÁŠKU

Bakalářské programy

I nyní v 2.kole nabízíme širokou škálu studijních programů:

Magisterské programy

Mimo bakalářských programů nabízíme i programy v druhém stupni - magisterském studiu:

Přesné pokyny k vyhlášení přijímacího řízení v 2. kole naleznete zde:

Kvalita, kterou oceníte. Dovednosti, které uplatníte.

Jsme hrdí na naše akademické programy, které jsou sestaveny tak, aby poskytovaly studentům nejnovější poznatky a dovednosti potřebné pro uplatnění na trhu práce. Staňte se součástí našeho aktivního studentského života

Naše fakulta je více než jen místo pro studium. Je to komunita, kde se studenti mohou zapojit do různých aktivit, od akademických klubů, studentských spolků až po sportovní týmy. Přidejte se k nám a staňte se součástí našeho aktivního studentského života. Přihlášky do druhého kola přijímacího řízení jsou otevřeny do 16. 7. 2023. #tvojevolba #mojeagro

Sledujte nás na sociálních médiích. Najdete nás na Instagramu, Facebooku a připojte se k naší skupině pro první ročníky na Facebooku.

Nezmeškejte tuto příležitost stát se součástí naší akademické komunity. Staň se vysokoškolákem! Těšíme se na vaši přihlášku!

PODAT PŘIHLÁŠKU