Archiv článků

Zlaté pamětní medaile významným šlechtitelům

Děkan prof. Josef Soukup udělil zlaté pamětní medaile FAPPZ významným šlechtitelům, absolventům VŠZ v Praze, Ing. Aleně Hanišové a Ing. Pavlu Amlerovi.

Projekt OP PIK - Univerzální systém kolaborativních dronů

Vývojový projekt bezpilotního letadla (UAV) a jeho kolaborujících součástí na vodě, zemi či vzduchu. Poskytovatel: EU a MPO.

Studentská soutěž krajinářské architektury v německém Quedlinburgu

Student krajinářské architektury uspěl v konkurenci soutěžících z německých vysokých škol.

Jako vejce vejci

Který systém ustájení je vhodnější z hlediska zdravotního stavu a kvality vajec pro původní plemena slepic?

Pivo v ohrožení

Může extrémní počasí ohrozit i produkci oblíbeného nápoje?

Vermikompostování

Kde se vzala Kalifronská žížala a co je to ten žížalí čaj?

červenec 2022 < >
3. červenec - neděle