• Chov koní (PETIBH)

    Je pro tebe chov koní víc než jen záliba? Tento program ti dává možnost získat o těchto zvířatech komplexní znalosti jak z biologického hlediska, tak z hlediska techniky jejich chovu, výcviku či reprodukce.
  • Chov exotických zvířat (PETIBE)

    Pokud tě baví chov a péče o exotická a zájmová zvířata a chtěl bys svůj zájem posunout do další roviny, pak je pro tebe tento program ideální.
  • Kynologie (PETIBC)

    Pes může být přítel, ale i skvělý pomocník! Tento program ti dává možnost získat o těchto zvířatech komplexní znalosti jak z biologického hlediska, tak z hlediska techniky chovu, výcviku či reprodukce.
English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.