Aktuality

Tellington T-touch seminář

se Sabrinou Karl PhD. 

Canisterapie na ČZU v Praze

Canisterapie. V posledních letech stále častěji se objevující termín.

Kurz Bazální stimulace

Bazální stimulace je koncept podpory a vedení těžce nemocných a postižených jedinců, který v 70. letech minulého století vymyslel Prof. Dr. Andreas Fröhlich. 

Tellington-touch seminář

se Sabrinou Karl PhD. na ČZU

Výuka opět „offline“

Přísná covidová opatření jsou již za námi. Studenti se opět mohou setkávat na ČZU, zároveň s tím je umožněna i praktická výuka. 

Seminář o epigenetice s Dr. Peterem Sporkem

Seminář o EPIGENETICE, 28. května 2022. Dr. Peter Spork je považován za „muže, který zpopularizoval epigenetiku“. Našeho psa ovlivňuje nejen genetika a prostředí, ve kterém sám vyrůstá...

Viel Glück, Julia!

Všem, kteří sledovali pátraní po ztracené holčičce v Českém lese poblíž Čerchova... Úspěšným řešitelům projektu Pátrač, který se v praxi osvědčil tím nejlepším způsobem, gratulujeme.

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.