Kurzy odborné přípravy k prodloužení doby platnosti osvědčení k navrhování pokusů a projektu pokusů (VŠ) + k provádění pokusů (SŠ)

Kurzy odborné přípravy k prodloužení doby platnosti osvědčení k navrhování pokusů a projektu pokusů (VŠ) + k provádění pokusů (SŠ)

Termín kurzu: 22. 5. 2024

Prezence: 8.30 – 9 h.

Délka kurzu 6 vyučovacích hodin, ukončení písemným testem.

Kurzovné: 2400 Kč se splatností do zahájení kurzu

Vyčkejte prosím na pokyny k úhradě kurzovného.

Po úspěšně vykonané zkoušce obdrží absolvent doklad o prodloužení platnosti osvědčení o odborné způsobilosti, které vydává MZe ČR.

Podmínkou účasti v kurzu je platné osvědčení!!!

Závaznou přihlášku spolu s naskenovaným osvědčením zašlete nejpozději do 10. 5. 2024 e- mailem na hofmanova@af.czu.cz

Místo konání kurzu: Areál České zemědělské univerzity v Praze - bude upřesněno.

Doprava: metrem do stanice Dejvická, dále autobus č 107, 147 do stanice Zemědělská univerzita

Ubytování si zajišťuje účastník sám. Stravování je možné v Menze ČZU nebo restauraci či bufetech areálu ČZU.

Organizace kurzu: Ing. Barbora Hofmanová, Ph.D., tel. 22438 2561, hofmanova@af.czu.cz