Archiv článků

Zahradní slavnost 2024

V sobotu 15. června 2024 od 13 hodin ožije kampus České zemědělské univerzity sedmým ročníkem Zahradní slavnosti.

Kurzy odborné přípravy k prodloužení doby platnosti osvědčení k navrhování pokusů a projektu pokusů (VŠ) + k provádění pokusů (SŠ)

22. 5. 2024. Tento kurz slouží k prodloužení platnosti osvědčení k navrhování pokusů a projektů pokusů

Ohlédnutí za Hortibotickým polním dnem v Troji 2023

Ohlédnutí za Hortibotickým polním dnem v Troji - 30. 8. 2023.

Ohlédnutí za Festivalem plevelů - PLEVEL FEST 2023

10. a 11. května jste se v Národním zemědělském muzeu mohli vydat a na cestu mezi plevely, které nám přinášejí nejen mnoho starostí, ale zároveň značné množství radostí a užitku.

Soutěž v řezu ovocných stromů - vítězství našich studentů

Družstvo studentů magisterského studia Zahradnictví zvítězilo v tradiční soutěži v řezu broskvoní.