Aktuální aspekty pěstování, zpracování a využití lěčivých, aromatických a kořeninových rostlin

Vážení příznivci léčivých rostlin,

dovolte mi Vás jménem organizačního výboru pozvat na 21. ročník odborného semináře: Aktuální otázky pěstování, zpracování a využití léčivých, aromatických a kořeninových rostlin.

Cílem tohoto semináře vždy bylo oživit diskuzi o stavu LAKR (nejen) v České Republice a na Slovensku, a to od legislativy a pěstování až po výzkum a jejich komerční využití. Ve srovnání s mnoha okolními státy je situace LAKR v ČR a SR ne úplně příznivá. Tento seminář byl, je a s Vaší pomocí i bude základní a stále se rozšiřující platformou pro nastartování pozitivních změn. V programu se zaměříme zejména na třaskavé legislativní aspekty, dotkneme se ožehavého tématu léčivého konopí, přičichneme k nejnovějším výsledkům výzkumu a v neposlední řadě se rozhlédneme po Praze a okolí ze střechy nové krásné budovy Mezifakultního centra environmentálních věd ČZU skrz jiskřivý produkt Univerzitního pivovaru.

Více informací zde

Pavel Klouček