Dokáže Váš pes sledovat, kam jdete? Buďte součástí výzkumu !!!

Psi dokáží vnímat člověka a napodobit ho v řadě situací. Bylo zjištěno, že pes lépe vyřeší problém, když mu nejprve člověk ukáže jak na to. Mezi psy jsou však obrovské rozdíly, které mají vliv na sociální učení. Jedním z těchto vlivů by mohl být i sport.

Hledáme proto 2 skupiny psů, které budeme porovnávat (v obou skupinách se jedná o psy i feny plemene pudl starší 18 měsíců).

1. skupina = nevěnující se žádnému sportu
  2. skupina = zúčastňující se závodů v agility

Testování psů bude probíhat na České zemědělské univerzitě v Praze a zabere jen pár minut. Nejedná se o nic složitého, pes nemusí nic umět a Vy zůstáváte v anonymitě.

Pokud máte chuť být součástí výzkumu, dozvědět se o svém psovi něco nového a pomoct nám, ozvěte se Bc. Lucii Roučkové.

Kontakt: xroul006@studenti.czu.cz