Kurz odb. přípravy k získání kvalifikace (pro VŠ pracovníky)

Kurz odborné přípravy k získání kvalifikace a odborné způsobilosti na úseku pokusných zvířat dle §15d odstavce 2 písmeno a) zákona č. 246/1992 Sb., na ochranu zvířat proti týrání, v platném znění (navrhování pokusů a projektů pokusů - určeno pro lékaře, veterinární lékaře a osoby s jiným vysokoškolským vzděláním biologického oboru)

Termín kurzu: 12. – 16. 12. 2022

Otevření kurzu je podmíněno minimálním počtem 20 přihlášených účastníků. Vyčkejte prosím na potvrzení o otevření kurzu.

Harmonogram kurzu:

Prezence: 12. 12.: 8,30 – 8,45 h.

Rozsah: dle vyhlášky 35 hodin + 1,5 hod test

Časový harmonogram bude upřesněn – orientačně výuka 8.45 – 16.30 hodin s hodinovou přestávkou na oběd.
Závěrečný test v pátek od 13. hodin.

Kurzovné: 5 900 Kč. Pokyny k platbě kurzovného budou zaslány cca 14 dní před zahájením kurzu.

Po úspěšně vykonané zkoušce obdrží absolvent Osvědčení o odborné způsobilosti, které vydává MZe ČR. Cena za ubytování a stravné není zahrnuta v ceně kurzu.

Závaznou přihlášku zašlete nejpozději do 28. 11. 2022 e- mailem na hofmanova@af.czu.cz

Podmínkou účasti v kurzu je předložení kopie diplomu osvědčující dosažené vysokoškolské vzdělání (Bc., Mgr. úrovně) v biologicky zaměřeném oboru.
!!!Přineste, prosím, k prezenci – neposílejte naskenované e-mailem!!!
(kopii není nutno notářsky ověřovat)

Místo konání kurzu: Areál České zemědělské univerzity v Praze, místnost bude upřesněna.

Doprava: metrem do stanice Dejvická, dále autobus č 107, 147 do stanice Zemědělská univerzita

Ubytování si zajišťuje účastník sám.

Stravování je možné v Menze ČZU nebo restauraci či bufetech areálu ČZU.

Cena za ubytování a stravné není zahrnuta v ceně kurzu.

Organizace kurzu: Ing. Barbora Hofmanová, Ph.D., tel. 22438 2561, hofmanova@af.czu.cz