Archiv článků

Zlaté pamětní medaile významným šlechtitelům

Děkan prof. Josef Soukup udělil zlaté pamětní medaile FAPPZ významným šlechtitelům, absolventům VŠZ v Praze, Ing. Aleně Hanišové a Ing. Pavlu Amlerovi.

Seminář o trendech v reprodukci zvířat, analýze spermií a kryokonzervaci

3.5.2022: Tento seminář formou přednášek je určen všem zájemcům o danou problematiku v podání předních evropských vědců

Soutěž v řezu ovocných stromů

24. 3. 2022 se konal 20. ročník instruktáže a soutěže v řezu ovocných stromů

Seminář o epigenetice s Dr. Peterem Sporkem

Seminář o EPIGENETICE, 28. května 2022. Dr. Peter Spork je považován za „muže, který zpopularizoval epigenetiku“. Našeho psa ovlivňuje nejen genetika a prostředí, ve kterém sám vyrůstá...

Nová knižní publikace pro zemědělskou praxi

Pracovníci fakulty (CPZ) ve spol. s Chmelařským institutem a VÚMOP autory nové odborné publikace: Agrotechnika chmele ve vztahu k rozmístění kořenového systému.

Viel Glück, Julia!

Všem, kteří sledovali pátraní po ztracené holčičce v Českém lese poblíž Čerchova... Úspěšným řešitelům projektu Pátrač, který se v praxi osvědčil tím nejlepším způsobem, gratulujeme.