Archiv článků

Kvalitní univerzitní potraviny „Um!“ již v prodeji

Produkty z Potravinářského pavilonu se začaly od začátku října distribuovat hlavním obchodním partnerům a jsou k dostání i v prostorách menzy.

Zlaté pamětní medaile významným šlechtitelům

Děkan prof. Josef Soukup udělil zlaté pamětní medaile FAPPZ významným šlechtitelům, absolventům VŠZ v Praze, Ing. Aleně Hanišové a Ing. Pavlu Amlerovi.

Kurz pro středoškoláky pracující s pokusnými zvířaty a pro ošetřovatele pokusných zvířat

13. 3. - 17. 3. 2023: Tento kurz slouží pro získání osvědčení k práci s pokusnými zvířaty dle zákona č. 246/1992 Sb., na ochranu zvířat proti týrání.

Ukázkové moštování

Ukázka moštování jablek z Demonstračního a pokusného pozemku se konala 15. listopadu v moštárně Výukového centra zpracování zemědělských produktů.

Prof. Jiří Mareček obdržel z rukou prezidenta republiky medaili Za zásluhy 1.stupně

Prof. Jiří Mareček, nestor zahradní architektury, tvůrce areálu ČZU, obdržel z rukou prezidenta republiky 28.října 2022 medaili Za zásluhy 1.stupně.