Aktuality

Archiv článků

Zlaté pamětní medaile významným šlechtitelům

Děkan prof. Josef Soukup udělil zlaté pamětní medaile FAPPZ významným šlechtitelům, absolventům VŠZ v Praze, Ing. Aleně Hanišové a Ing. Pavlu Amlerovi.

Seminář o trendech v reprodukci zvířat, analýze spermií a kryokonzervaci

3.5.2022: Tento seminář formou přednášek je určen všem zájemcům o danou problematiku v podání předních evropských vědců

Soutěž v řezu ovocných stromů

24. 3. 2022 se konal 20. ročník instruktáže a soutěže v řezu ovocných stromů

Seminář o epigenetice s Dr. Peterem Sporkem

Seminář o EPIGENETICE, 28. května 2022. Dr. Peter Spork je považován za „muže, který zpopularizoval epigenetiku“. Našeho psa ovlivňuje nejen genetika a prostředí, ve kterém sám vyrůstá...

Nová knižní publikace pro zemědělskou praxi

Pracovníci fakulty (CPZ) ve spol. s Chmelařským institutem a VÚMOP autory nové odborné publikace: Agrotechnika chmele ve vztahu k rozmístění kořenového systému.

Viel Glück, Julia!

Všem, kteří sledovali pátraní po ztracené holčičce v Českém lese poblíž Čerchova... Úspěšným řešitelům projektu Pátrač, který se v praxi osvědčil tím nejlepším způsobem, gratulujeme.

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.