Aktuality

Archiv článků

Vliv abiotických a biotických stresorů na vlastnosti rostlin 2023

13.-14.9.2023: Mezinárodní konference se zaměřením na využití látek, šlechtění na snížení vlivu stresorů na rostliny a ekosystémy

Ohlédnutí za Festivalem plevelů - PLEVEL FEST 2023

10. a 11. května jste se v Národním zemědělském muzeu mohli vydat a na cestu mezi plevely, které nám přinášejí nejen mnoho starostí, ale zároveň značné množství radostí a užitku.

Soutěž v řezu ovocných stromů - vítězství našich studentů

Družstvo studentů magisterského studia Zahradnictví zvítězilo v tradiční soutěži v řezu broskvoní.

Kurz odborné přípravy k získání kvalifikace (pro VŠ pracovníky)

19. 6. - 23. 6. 2023. Tento kurz slouží k získání osvědčení k navrhování pokusů a projektů pokusů dle §15d odstavce 2 písmeno a) zákona č. 246/1992 Sb.

Ukázkové moštování

Ukázka moštování jablek z Demonstračního a pokusného pozemku se konala 15. listopadu v moštárně Výukového centra zpracování zemědělských produktů.

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.