Katalog studentských ateliérových prací 2019/2020

Představujeme čerstvou novinku Katalog studentských ateliérových prací 2019/2020.

Katalog obsahuje souborný přehled ateliérů vyučovaných na katedře zahradní a krajinné architektury. Z jednotlivých ateliérů vyučující vybrali nejlepší studentské práce. U každého ateliéru je uvedena krátká anotace vedoucího, která Vás blíže seznámí s jeho náplní.

"Ateliérová výuka je hlavní a nezastupitelnou metodou vzdělávání krajinářských architektů", myslí si vedoucí katedry zahradní a krajinné architektury doc. Ing. arch. Jan Vaněk, CSc. Studenti během bakalářského a navazujícího magisterského studia procházejí postupně jednotlivými tématy od dílčích kompozičních problematik přes rodinnou zahradu a malé veřejné plochy zeleně po park a úpravy zeleně ve venkovském a krajinném prostředí.

Katalog vychází jak elektronicky, tak i v tištěné podobě.