Finští studenti na ČZU

Návštěva 50 studentů z univerzity v Helsinkách na Fakultě agrobiologie, potravinových a přírodních zdrojů proběhla ve dnech 25.9. - 26.9.

Po příjezdu obdrželi Finové uvítací drink, Suchdolského Jeníka, který byl velmi kladně přijat. Následoval společný večer po pražských památkách a neformální posezení ve vybraném podniku.

Druhý den se studenti v rámci nabitého programu setkali s místními doktorandy, prohlédli si ukázky vybraných projektů, zkusili si jak těžké je uniknout z fakultní únikové hry, absolvovali ukazky robotiky v CPZ a také navštívili Demonstrační a experimentální pracoviště

Studenti tak velice rychle zjistili, že fakulta nabízí kvalitní zázemí pro doktorské studium, lidé na fakultě jsou milí a přátelští, Praha je ideálním městem k dočasnému bydlení. Mnohé zaujala doktorská témata, která se na fakultě aktuálně řeší. A my věříme, že budou ve výběru svého dalšího studia úspěšní.

 

Martin Opatrný
Richard Hartman
CPIS

 

 

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.