Zvířecí agrese v pozitivním tréninku a jak s ní pracujeme – Thad a Angi Lacinakovi

Moderní trénink zvířat již dávno není o lidské dominanci. Je především o komunikaci, citu a vědecky podložené a neustále prověřované metodice, skrze kterou si trenér se svým svěřencem buduje vztah. Stal se nástrojem pochopení zvířecí mysli a cestou k partnerství. Přesto se i v nejpozitivněji vedeném tréninku může objevit zvířecí agrese, nejčastěji v důsledku frustrace z neúspěchu a trenérovy metodické chyby. Jak se takových chyb vyvarovat a jak reagovat ve chvílích, kdy k nim dojde, s tím nás seznámí ti nejpovolanější –Thad je trenérem s třicetiletou praxí v tréninku (nejen) kosatek a průkopníkem současného moderního tréninku, Angi za svou dvacetiletou praxi pracovala s desítkami druhů. Možná budete překvapeni, co všechno dal trénink mořských savců současnému výcviku psů.

Nebo naopak – co všechno nám naši psi, na rozdíl od jiných zvířat, dnes a denně odpouštějí. V druhé části přednášky můžete klást své dotazy.

Kdy: pondělí 9.10. od 17:00 nejpozději do 20:00
Kde: Česká zemědělská univerzita, Praha Suchdol, budova A (https://www.af.czu.cz/cs/ ), sál A IV

Přednáška je TLUMOČENA do češtiny, VSTUP ZDARMA