Vítězství našich studentů na konferenci Euroligy v Upsale

Scientific Student Coference, Upsalla.

Výprava českých studentů na letošní ELLS konferenci byla velmi úspěšná.

V sekci „The future of natural resources“ obdržela diplom za 3. místo doktorandka Kateřina Vejvodová za prezentaci „The effect of dry olive residue-besed biochar on the risk element mobility and nutrient status of the contaminated soil“.

Druhé místo v oblasti „Innovations in the food chain“ získal student doktorského studia José Diogenes Jaimes za práci „Effect of selected stilbenoids on human fecal mikrobiota“.

Vítězství v této tematické kategorii přiřkla porota studentce bakalářského studia oboru Kvalita zemědělské produkce slečně Lucii Svadbíkové za příspěvek z oblasti reformulace potravin nazvaný „The effect of reformulation of bakery products on their quality“.

Blahopřejeme a děkujeme za vzornou prezentaci fakulty i univerzity.

Podrobnější informace na webu Swedish University of Agricultural Sciences Uppsala (SLU).