Vědcem na vlastní kůži

Chystáš se v září do 3. nebo 4. ročníku střední školy a zajímáš se o vědu? Chceš si vyzkoušet práci s moderními přístroji v laboratoři, ale i terénní výzkum tak, jak to dělají skuteční vědci?

Pak se neváhej přihlásit na pětidenní kurz „Vědcem na vlastní kůži“, který pořádá Fakulta agrobiologie, potravinových a přírodních zdrojů na ČZU v Praze!

Kdy? 23. – 27. 8. 2021

Kde? Fakulta agrobiologie, potravinových a přírodních zdrojů na ČZU v Praze

Na co se můžeš těšit?

• Hmyz jako hospodářské zvíře?
  • Odhal pančování mléka!
  • Koloběh vody: půda – rostlina – atmosféra.
  • Jak se čistí odpadní vody.
  • Bioodpad jako cenná surovina.
  • Poznáš kvalitu živočišných produktů?
  • Meteorologie, role počasí
  • Léčebné konopí, laboratoř, legislativa

REGISTRACE ZDE

Proč se přihlásit?

Poznáš skutečnou vědeckou práci na vlastní kůži

• Dostaneš se i do laboratoří, kam se běžní návštěvníci univerzity nedostanou
  • Poznáš odborníky a budeš mít možnost s nimi spolupracovat
  • Dozvíš se spoustu nových informací
  • Naučíš se základní postupy badatelské práce
  • Pokud zamíříš na naši univerzitu, budeš mít náskok před ostatními!

Kurzovné je 1000 Kč a zahrnuje ubytování.

Děkujeme za Váš zájem, dotazy prosím směrujte na opatrny@af.czu.cz nebo +420 721 611 816