Otevíráme novou prodejnu!

Potravinářský pavilon (FAPPZ) dne 20.02.2023 otevírá novou prodejnu s řemeslnými univerzitními výrobky. Prodejna bude otevřena studentům, zaměstnancům i veřejnosti každý všední den. Můžete se těšit na bohatý sortiment – rohlíky, housky, chléb, koláče, loupáky, šunky, salámy, klobásy, párky, škvarky, sádlo a mnoho dalších výrobků. V brzké době bude rovněž k prodeji kvalitní čerstvé porcované maso, se kterým bude vaření jedna báseň. Platba je možná v hotovosti, platební kartou, e-stravenkou či zaměstnaneckou/studentskou kartou.

Těšíme se na Vaši návštěvu, tým Um!

Prodej univerzitních výrobků bude i nadále probíhat v prostorách Menzy, v obvyklou dobu (11:30-13:30), ale sortiment bude v prodejně řemeslných potravin bohatší.


Otevírací doba prodejny:

pondělí-čtvrtek 14:30-17:30

pátek 14:30-16:00

sobota-neděle zavřeno

 

 

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.