Prodejna výrobků Um! je otevřena

Potravinářský pavilon dne 20. 2. 2023 otevřel novou prodejnu s řemeslnými univerzitními výrobky. Prodejna je otevřena studentům, zaměstnancům i veřejnosti každý všední den. Můžete se těšit na bohatý sortiment – rohlíky, housky, chléb, koláče, loupáky, šunky, salámy, klobásy, párky, škvarky, sádlo a mnoho dalších výrobků. Rovněž je k prodeji kvalitní čerstvé porcované maso, se kterým bude vaření jedna báseň. Platba je možná v hotovosti, platební kartou, e-stravenkou či zaměstnaneckou/studentskou kartou.

Těšíme se na Vaši návštěvu, tým Um!

Prodej univerzitních výrobků bude i nadále probíhat v prostorách Menzy, v obvyklou dobu (11:30-13:30), ale sortiment bude v prodejně řemeslných potravin bohatší.


Otevírací doba prodejny:

  • pondělí-čtvrtek 14:30-17:30
  • pátek 14:30-16:00
  • sobota-neděle zavřeno

 

 

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.