Naše účast na veletrhu For Fishing

Pedagogové a studenti fakulty se letos prvně zúčastnili veletrhu For Fishing 2023. Na stánku prezentovali zejména studijní program Akvakultura a péče o vodní ekosystémy.

Tento ročník byl výjimečný nebývalou účastí po kovidové pauze. Naše fakulta se představila soutěží „Poznej rybu“ s lehkou „poznávačkou“ deseti nejlovenějších ryb podle statistiky Českého rybářského svazu. Soutěži se zúčastnilo 220 uchazečů a největší chybovost se projevila u rozpoznávaní karasů. Soutěžící měli ze čtyř obrázků určit, který je s karasem obecným. Mezi cenami pro soutěžící bylo například pivo z pivovaru Suchdolský Jeník, víno z Vinařství ČZU, Český modrý mák z ČZU a další upomínkové předměty. Stánek naší fakulty navštívili i potenciální uchazeči o studium.

 

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.