Nakupujte řemeslné univerzitní výrobky prostřednictvím nového e-shopu

Potravinářský pavilon (FAPPZ) spustil nový e-shop, díky kterému si nyní můžete zakoupit řemeslné univerzitní výrobky přímo ze své kanceláře či pohodlí domova.

Otevírací doba prodejny pro výdej: pondělí - čtvrtek 14:30-17:30, pátek 14:30-16:00, sobota-neděle zavřeno.

Prozatím můžete vybírat z nabídky sortimentu masných výrobků – salámy, klobásy, párky, škvarky sádlo atd. V brzké době rovněž dojde k postupnému rozšiřování prodejního sortimentu e-shopu.

Těšíme se na Vaši návštěvu a zpětnou vazbu!
Tým Výukového centra zpracování zemědělských produktů