Letní škola ELLS a EU „Soil & Water 2018

Základní informace o 6. Mezinárodní letní škole ELLS a EU „Soil & Water 2018 na ČZU a v Izmiru

Časové a místní rozdělení, kdy se konala letní škola v roce 2018.

1. Část e-learning

Termín: 21. května až 29. června 2018

Místo: Kdekoliv na světě s dobrým přístupem k internetu, virtuální posluchárna bude na ČZU s využitím software ČZU Adobe Connect

2. Část „on site education“

Termín: 9. července až 21. července 2018

Místo: Ege University Campus, Bornova, Izmir a okolí Izmiru (moderní ČOV Izmir,  Gediz River Delta /NATURA 2000 a Ramsar lokalita/, Efes, Selcuk, Egejské moře, Bergama)

Organizátor a projektový koordinátor: KVZ FAPPZ, prof. Ing. Svatopluk Matula, CSc., vedoucí a učitel LŠ, Ing. Markéta Miháliková, PhD, studentská administrativa a učitel.

Další učitelé a spolupracovníci, partneři z ELLS:

1. University of Copenhagen, Faculty of Sciences, Dánsko, Professor Dr. Bjarne Strobel
  2. BOKU Wien, Rakousko, Professor Dr. Wilibald Loiskandl

Ostatní ELLS Univerzity (kolegové z SA Environmental Sciences ELLS – WUR, WULS, SLU)

Učitelé a spolupracovníci mimo ELLS:

1. Ege University Izmir, Turkey, Faculty of Agronomy, Dept. of Soil Science and Plant Nutrition, Professor Dr. Sezai Delibacak, Professor Dr. Yusuf Kurucu
  2. UN – Regional Coordinator for Northern Mediterranean Dr. Erdogan Ozevren, Istanbul, Turkey
  3. International Agricultural Research and Training Center (UTAEM), Izmir – Menemen, Ms. Dr. Ing. Funda Kindogdu, Ms. Dilek Kahraman
  4. Bývalý Vice-prezident International Commission on Irrigation and Drainage Dr. Ing. Huseyin Gundogdu

Pedagogové na místě a prostřednictvím IT technologií:

CZU:  Prof. S. Matula, Ing. M. Miháliková - hlavní vyučující a organizace SS – na místě

UC Copenhagen:  Prof. Strobel – přes IT komunikaci