Kvalitní univerzitní potraviny „Um!“ již v prodeji

Vážení spolupracovníci a studenti,

konečně si můžete zakoupit a ochutnat Vámi očekávané produkty zPotravinářského pavilonu FAPPZ. Nově jsme otevřeli provizorní prodejní stánek ve vestibulu Menzy určený ke vzorkovému prodeji všem zaměstnancům, studentům i veřejnosti, abyste se s vyráběným sortimentem mohli seznámit ještě před otevřením podnikové prodejny na pavilonu a spuštěním e-shopu.

Prodejní doba je každý pracovní den od 11:30 do 13:30. Sortiment aktuálně zahrnuje uzenářské a pekárenské výrobky jako např. šunku, klobásy, párky, paštiku, tlačenku, chleby, rohlíky, housky, koláče a další potraviny z naší výroby.

Platba je možná platební kartou, e-stravenkou, v hotovosti a brzy i zaměstnaneckými a studentskými kartami.

Těšíme se na Vaši návštěvu a zpětnou vazbu!
Tým Výukového centra zpracování zemědělských produktů

 

Více o pavilonu zde https://potravinarskypavilon.cz/

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.