1. český společný DIAKONGRES pro pacienty a lékaře

12. září 2020 od 8 h.

Místo konání: Aula ČZU v Praze (cesta od hlavního vjezdu k aule bude označena).

Program ke stažení.

Adresa: Česká zemědělská univerzita v Praze, Kamýcká 129, 165 00 Praha - Suchdol

Doprava MHD: Základním orientačním bodem pro cestu do kampusu ČZU je stanice metra A Dejvická, zde nastoupíte na autobus č. 107 (směr Suchdol) nebo č. 147 (směr Výhledy) a pojedete až na zastávku „Zemědělská univerzita“. Zde již uvidíte vstupní bránu do areálu ČZU.

Parkování v areálu ČZU: Areál  ČZU je dobře dostupný MHD. Pro ty z vás, kteří do areálu nebudou dojíždět MHD, ale autem bude umožněn vjezd do areálu ČZU. Podmínku pro vjezd do areálu přes závory je účast na kongresu. Účastníci kongresu mohou parkovat na velkokapacitním parkovišti P1 (nalevo za hlavním vjezdem do areálu ČZU – parkoviště bude označeno)

Registrace: Registrace účastníků bude probíhat v Aule ČZU v čase od 8:00 do 8:45. V 9:00 bude oficiální zahájení programu kongresu.

Vzhledem k epidemiologické situaci v ČR musí mít všichni účastnici kongresu uvnitř Auly ČZU zakrytá ústa a nos, při vstupu bude všem účastníkům měřena tělesná teplota a budou dodrženy nařízené rozestupy. Předemděkujeme za respektování a vzájemnou ohleduplnost.

Občerstvení:V průběhu celého dne bude v aule k dispozici lehké občerstvení (káva, čaj, voda). Oběd je zajištěn v jídelně ČZU, při registraci vám budou vydávány lístečky na oběd, který jste si při přihlašování objednali.

Hlídání dětí: Pro děti, které se nebudou aktivně účastnit kongresu je připraven bohatý program v celém areálu ČZU. Program je zajištěn po celou dobu konání kongresu, kromě obědové pauzy, kdy si budou moci rodiče a děti sdělit nové zážitky.

Na všechny zúčastněné se moc těšíme!