Návštěva delegace jihokorejské provinční vlády ostrova Čedžu

Početná delegace z Korejské republiky vedená prezidentem samosprávné jihokorejské provincie Čedžu (Jeju) panem An Jaehong, složená ze zástupců provinční vlády a reprezentantů zemědělského a potravinářského sektoru navštívila dne 14. dubna 2023 naši fakultu.  

Po úvodním přivítání Ing. D. Brožovou ze zahraničního oddělení proběhla prezentace, během které představil děkan fakulty prof. J. Soukup strukturu a produkci českého zemědělství. Následně přiblížila prof. L. Kouřimská zaměření fakulty a Ing. D. Brožová doplnila informace o vyučovaných studijních programech v angličtině. Po prezentaci pokračovala odborná rozprava k problematice zemědělství a možnostem studia na ČZU. Následovala krátká prohlídka potravinářského pavilonu.

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.