Studentská vědecká konference v Kambodži

V rámci rozvojového projektu „Zlepšení úrovně vědy a výzkumu na Royal University of Agriculture v Kambodži“ vedl tým odborníků z Fakulty agrobiologie, potravinových a přírodních zdrojů a Fakulty tropického zemědělství praktické výukové semináře na téma „Project management“ a „Scientific work: step by step“.

Tým se zároveň během listopadové návštěvy podílel na organizaci studentské praktické konference, které se zúčastnilo více než 170 studentů a mladých odborníků z partnerské Royal University of Agriculture. Doc. Pavel Klouček (KBZP) vystoupil s úvodní přednáškou na téma "Essential oils as natural preservatives in food and agriculture". Během konference bylo dále prezentováno 25 příspěvků rozdělených do dvou paralelních sekcí a zároveň proběhla guided poster session. Na závěr konference byly vybrány  a oceněny nejlepší příspěvky.

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.