Stáž studentů z indické Haryana Agricultural University

Skupina 26 studentů z indické Haryana Agricultural University v Hisaru zakončila svůj dvouměsíční pobyt na ČZU financovaný Indian Council of Agricultural Research (ICAR), který je státní organizací, pověřenou řízením zemědělského výzkumu na univerzitách a výzkumných ústavech v Indii.

Studenti studující v Hisaru zemědělské a potravinářských obory během svého pobytu absolvovali přednášky a stáže na prakticky všech fakultách a výukových zařízeních ČZU.

Při závěrečné ceremonii konané 21. 3. 2023 na Fakultě agrobiologie, potravinových a přírodních zdrojů (FAPPZ) za účasti indického velvyslance J.E. p. Hemant Harishchandra Kotalwara studentům slavnostně předali první prorektor ČZU prof. Michal Lošťák a děkan FAPPZ prof. Josef Soukup certifikáty o absolvované stáži. Studenti ocenili vysokou úroveň vzdělávacího prostředí u nás, přístup pedagogů a přátelské prostředí.

Uskutečněná stáž dokladuje uznání, kterému se naše univerzita těší u nejvyšších indických autorit a je významným počinem pro další rozvoj vztahů s tímto regionem.        

 

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.