Úspěch profilu fakulty v návštěvnosti portálu VysokeSkoly.cz

Všechny vysoké školy a fakulty v ČR využívají portál VysokeSkoly.cz ke své prezentaci směrem k uchazečům o studium. Jedná se o nejvlivnější portál s informacemi o studiu s nejširším zastoupením fakult vysokých škol. Studenty středních škol je hojně navštěvován, o čemž referují i ankety mezi uchazeči a našimi studenty prvních ročníků.

Portál VysokeSkoly.cz v minulém roce překonal hranici 3,3 mil. návštěv a 12 mil. zobrazení stránek.

Naše fakulta je na portálu vysokeskoly.cz zastoupena v kategorii "Zemědělství a veterina" a "Přírodní vědy". V těchto kategoriích se prezentace Fakulty agrobiologie, potravinových a přírodních zdrojů co do návštěvnosti stránek ve srovnání s ostatními fakultami v ČR umístila následovně:

Toto ocenění vnímáme i jako ocenění všech našich pedagogů a zaměstnanců fakulty. Děkujeme.