Zahradní slavnost absolventů a přátel univerzity

Česká zemědělská unvierzita uspořádala v sobotu 15. září v areálu školy v Suchdole třetí ročník Zahradní slavnosti pro absolventy a přátele ČZU. Návštěvníci absolvovali příjemné zářijové odpoledne plné vzpomínek, setkání a zábavy v jednom z nejkrásnějších a nejzelenějších univerzitních kampusů v České republice.

Připravený byl bohatý program. Vše započalo v 10 hodin v okolí Kruhové haly a v budovách jednotlivých fakult. Absolventi dostali možnost nahlédnout do míst, kde strávili svá vysokoškolská léta. Posezení s přáteli podkreslila hudba v podání kapely ČZU Life Orchestra, chuťové pohárky rozezněly produkty z ČZU, především Suchdolský Jeník, vína z Chloumku a produkty firem, které vznikly v podnikatelském inkubátoru ČZU. Na své si přišli i malí návštěvníci, pro které bylo připraveno divadlo či ochutnávky z vědy ČZU.

Všem návštěvníkům moc děkujeme za příjemně strávený den.
PROHLÉDNĚTE SI FOTOGALERII