Věda na polích a ve stájích - Příběh potravin

Zveme Vás 9. a 10. června 2017 na naučnou stezku do Netluk.

7. ročník naučné stezky "Věda na polích a ve stájích" s podtitulem PŘÍBĚH POTRAVIN je koncipován jako dvoudenní akce. První den je program připraven pro žáky I. stupně základních škol, druhý den pro širokou veřejnost.

 

9.6.2017 (pátek)
Určeno pro - I. stupně základních škol
Registrace na událost - nutná.
Pořadatelem jsou: VÚŽV, Selgen a ČZU,
Kontaktní osoba - Ilona Bečková, beckova.ilona@vuzv.cz

Informace k události - Akce "Příběh potravin" aneb Věda na polích a ve stájích je 9.6. 2017 (pátek) určena a vyhrazena pro mladší školní děti z prvního stupně základních škol po předchozí REGISTRACI (viz pozvánka). Děti si na poli mimo jiné prohlédnou políčka s různými plodinami, zúčastní se soutěží a získají informace odpovídající jejich věku z oblasti rostlinné výroby. Na Farmě Netluky se dozvědí mnoho zajímavého z oblasti chovu skotu, na trenažéru si nadojí mléko, zúčastní se her a soutěží atd. Součástí bude kvíz, po jehož vyhodnocení si každý dostane dárek od pořadatelů.


10.6.2017 (sobota)
Určeno pro - veřejnost
Registrace na událost - není vyžadována.
Pořadatelem jsou: VÚŽV, Selgen a ČZU,
Kontaktní osoba - Ilona Bečková, beckova.ilona@vuzv.cz

Informace k události - Akce "Příběh potravin" aneb Věda na polích a ve stájích je 10.6. 2017 (sobota) určena pro širokou veřejnost. Provedeme Vás políčky s různými plodinami, zúčastníte se soutěží. Na dalších stanovištích se dozvíte mnoho zajímavého z oblasti chovu zvířat, na trenažéru si nadojíte mléko či povozíme dětičky na koníkovi (viz pozvánka s plánkem stezky). Své poznatky si ověříte v jednoduchém testu s odměnami. Čeká Vás zde mnoho zajímavého.

 

WEB: http://vuzv.cz/index.php?p=aktuality&site=default&article_id=605
FB: https://www.facebook.com/Pribehpotravin/

Soubory ke stažení