Kurz odborné přípravy - pokusná zvířata (VŠ)

Kurz je obsazen. Další termín v lednu 2019.

Kurz odborné přípravy k získání kvalifikace a odborné způsobilosti na úseku pokusných zvířat dle §15d odstavce 2 písmeno a) zákona č. 246/1992 Sb., na ochranu zvířat proti týrání, v platném znění (navrhování pokusů a projektů pokusů - určeno pro lékaře, veterinární lékaře a osoby s jiným vysokoškolským vzděláním biologického oboru)

Termín kurzu: 26. - 30. listopadu 2018

Otevření kurzu je podmíněno minimálním počtem 20 přihlášených účastníků.

Harmonogram kurzu

Prezence: 8,00 – 8,30

Rozsah: dle vyhlášky 35 hodin + 1,5 hod test

pondělí - čtvrtek  7,50 – 12,05  +  13,05 – 15,35 výuka
pátek 7,50 – 10,30 výuka
         12,00 – 13,30 písemná zkouška
        14,00 závěr kurzu - oznámení výsledků

Kurzovné: 5000 Kč se splatností do zahájení kurzu

Úhradu proveďte jednorázovým příkazem ve prospěch účtu u ČS pobočka Praha 6 - Suchdol, č. ú.  145093359, kód banky 0800, VS 405, KS 308

Majitel účtu: Zemědělská společnost při ČZU v Praze – pobočka AGRO (IČ: 75081873, neplátci DPH), Kamýcká 129, 165 21 Praha 6 – Suchdol

Kurzovné hraďte až po obdržení potvrzení, že byl kurz naplněn minimálním počtem účastníků!!! U plateb vždy uvádějte jména účastníků!!!

Daňový doklad k platbě obdržíte v průběhu kurzu.

Studijní materiály obdržíte při prezenci.

Po úspěšně vykonané zkoušce obdrží absolvent Osvědčení o odborné způsobilosti, které vydává MZe ČR. Cena za ubytování a stravné není zahrnuta v ceně kurzu.

Závaznou přihlášku zašlete e- mailem na hofmanova@af.czu.cz

Při prezenci předložte, prosím, doklad o zaplacení kurzovného (kopie bankovního výpisu)!

Podmínkou účasti v kurzu je předložení kopie diplomu osvědčující dosažené vysokoškolské vzdělání (Bc., Mgr. úrovně) v biologicky zaměřeném oboru. !!!Přineste, prosím, k prezenci – neposílejte naskenované e-mailem!!! (Kopii není nutno notářsky ověřovat)

Místo konání kurzu

Areál České zemědělské univerzity v Praze, místnost bude upřesněna

Doprava: metrem do stanice Dejvická, dále autobus č 107, 147 do stanice Zemědělská univerzita

Ubytování si zajišťuje účastník sám.

Stravování je možné v Menze ČZU (EUREST), nebo restauraci či bufetech areálu ČZU.

Organizace kurzu

Ing. Barbora Hofmanová, Ph.D., tel. 22438 2561, hofmanova@af.czu.cz