Výstava ateliérových a závěrečných prací

Již tradičně zveme na výstavu studentských prací, zpracovaných během ateliérové výuky v letním semestru na katedře zahradní a krajinné architektury. Nově se letos představí také čerstvě obhájené diplomové práce studijního programu Krajinářská architektura (ARCHIM) a bakalářské práce oboru Zahradní a krajinářská architektura (ABAR).

Vernisáž proběhne ve středu 18. 5. 2022 od 15 hodin v přízemí budovy FAPPZ-D (MCEVII).

Ve čtvrtek 26. 5. 2022 se k výstavě připojí nově obhájené bakalářské práce vernisáží od 17 hodin.

Výstava potrvá do 30. června 2022.