V červnu se na ČZU konala Zahradní slavnost

V sobotu 10. června 2023 se v kampusu České zemědělské univerzity konala Zahradní slavnosti. Setkali se absolventi, zaměstnanci, studenti, příznivci univerzity i široká veřejnost ze spřátelených sousedních obcí.

Tato tradiční kulturní akce je vždy otevřena veřejnosti, vstup je zdarma. V rozkvetlém kampusu univerzity za pěkného počasí panovala přátelská a neformální atmosféra. Hudební program nabídl talentované umělce, zahrála ABBA World Revival, Rodan a Michal Horák s kapelou.

Součástí Zahradní slavnosti byly Zlaté promoce, tj. setkání absolventů po 50. letech od promocí (absolventi ročníku 1973). Nejen pro ty jsme organizovali prohlídku naší fakulty a besedu v posluchárně AIII, ale také prohlídku provozu Potravinářského pavilonu a na našem stánku mohli předem ochutnat některé výrobky. Po celou dobu Zahradní slavnosti byl otevřen obchod s Řemeslnými výrobky v Potravinářském pavilonu.

 

Kompletní program:  ZDE

 

 

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.