Kurz pro středoškoláky pracující s pokusnými zvířaty a pro ošetřovatele pokusných zvířat

Tento kurz slouží pro získání osvědčení k práci s pokusnými zvířaty dle zákona č. 246/1992 Sb., na ochranu zvířat proti týrání.

Kurz zajišťuje Katedra etologie a zájmových FAPPZ

Ing. Barbora Hofmanová, Ph.D. (hofmanova@af.czu.cz tel: 224382561)

Termín kurzu: 31. 10. – 4. 11. 2022

Orientační časový harmonogram: 8:45 – 16 přednášky (s hodinovou přestávkou na oběd), závěrečný test v pátek od 13 hodin.

Otevření kurzu je podmíněno minimálním počtem 20 přihlášených účastníků.

Rozhodnutí o konání kurzu bude zveřejněno podle počtu přihlášek nejpozději 17. 10. 2022

Přihlášky a informace

Přihlášky zašlete e-mailem na adresu hofmanova@af.czu.cz nejpozději do 17. 10. 2022

Kurzovné 5 900 Kč - vyčkejte na výzvu a pokyny k úhradě.

Česká zemědělská univerzita v Praze - bude upřesněno.

Kamýcká 129
Praha 6 – Suchdol, 165 21
(stanice "Zemědělská univerzita", bus č.107, 147 ze stanice metra Dejvická)