ELLS - Scientific Student Conference 2022

Euroleague for Life Sciences (ELLS) je síť prestižních evropských univerzit které spolupracují v oblasti přírodních věd se zaměřením na potravinové a přírodní zdroje, zemědělství a lesnictví, management a marketing, veterinární a environmentální disciplíny.

Členové ELLS:

 

Euroleague for Life Sciences pořádá každoročně studentskou vědeckou konferenci pro studenty z ELLS partnerských univerzit. Hlavním tématem letošního ročníku je The Interconnectedness of Things: A Path Towards Sustainable Solutions.

Dvoudenní akce je skvělou příležitostí pro studenty zažít atmosféru vědecké konference a poznat mnoho různých lidí – studentů i učitelů – z různých oborů a univerzit. Studenti mohou prezentovat výsledky své vědecké práce buď formou posteru nebo přednášky. Získají konstruktivní zpětnou vazbu od kolegů a dalších odborníků.

Registrace již proběhla do konce května 2022.

Informace o konferenci 23.-24. 9. 2022 na stránkách ELLS.

Informace o ELLS na stránkách ČZU.

 

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.