DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ, 12. LISTOPADU 2021


V pátek 12. listopadu se na celé ČZU v Praze uskuteční Den otevřených dveří (DOD). Pro příchozí je ve vestibulu hlavní budovy fakulty připravena prezentační expozice s informačními panely, audiovizuální projekcí, brožurami a letáky s informacemi o možnostech studia na fakultě. Obsluhu této expozice a stejně tak uvítání zájemců o studium a jejich orientaci na fakultě zajistí členové fakultní studentské organizace Pupen.

Na DOD se dozvíte informace o všech nabízených oborech na fakultě.

Harmonogram (předběžně)

Rezervuj si prohlídku včas!

Komentované prohlídky budou začínat dle počtu zájemců v přednáškové místnosti AIII
Komentované prohlídky budou probíhat podle skupin bakalářských a magisterských studijních programů. 

 

Podrobnosti komentovaných prohlídek: registrace na agroden.cz

Pro zájemce o studium bude v jarním období organizován fakultou přípravný kurz pro přijímací zkoušky (opakování středoškolské biologie a chemie). Kurz v rozsahu 30 hodin je realizován v 5 výukových dnech (soboty 9. 4.; 30. 4.; 14. 5.; 21. 5.; 28. 5. 2022). Cena celého kurzu je 1500 Kč, cena za jeden předmět je 900 Kč. Přihláška se podává přes systém UIS (https://is.czu.cz/prihlaska) stejným způsobem jako přihláška ke studiu na FAPPZ. Přihlášky do přípravného kurzu (kompletní kurz obou, případně jednoho předmětu, nikoliv jednotlivé konzultace) je třeba podat do 31. 3. 2022. 

K přípravě na bakalářské přijímací zkoušky lze využít publikace:

   

 

Případné dotazy směřujte na e-mailovou adresu: studijni@af.czu.cz 

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.