Seminář o trendech v reprodukci zvířat, analýze spermií a kryokonzervaci

Přednášky z oboru reprodukce hospodářských zvířat, kryokonzervace a analýzy spermií. Tento seminář formou přednášek je určen všem zájemcům o danou problematiku v podání předních evropských vědců.

Místo konání: posluchárna prof. Kopeckého (A IV) na Fakultě agrobiologie, potravinových a přírodních zdrojů ČZU v Praze + ONLINE

Datum konání: 3. 5. 2022 od 8.20 h. (délka semináře 7 hodin). Seminář proběhne v anglickém jazyce

Mezi vzácné hosty, kteří přijali pozvání a dorazí přednášet osobně patří prof. Agnieszka Partyka, Ph.D. či prof. Szabolcs T. Nagy, Ph.D.
Ostatní přednášející využijí distanční formu příspěvku.

Jedná se o unikátní a skvělou příležitost, kterak si vyslechnout přednášky předních kapacit v oboru s možností následné diskuse.

Detailní program semináře / Detail seminar programme.

Pro vzdálený přístup využijte odkaz / For remote access use this link

Za organizační tým: Jan Pytlík

Soubory ke stažení

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.