Výstava studentských prací katedry zahradní a krajinné architektury

Katedra zahradní a krajinné architektury srdečně zve zájemce na tradiční výstavu studentských prací.

Těšit se můžete na návrhy krajinářského řešení prostorů všech úrovní a měřítek, od základů kompozice a rodinné zahrady přes veřejná prostranství sídel až po venkovskou krajinu.

Kdy: Výstava potrvá od 8. ledna do 21. ledna 2020 a bude slavnostně zahájena 8. ledna ve 12 hodin.

Kde: přízemí budovy FAPPZ-D (MCEVII), areál ČZU v Praze