Den otevřených dveří

Srdečně Vás zveme na Den otevřených dveří Fakulty agrobiologie, potravinových a přírodních zdrojů ČZU v Praze.

Fakulta agrobiologie, potravinových a přírodních zdrojů pořádá den otevřených dveří společně s celou Českou zemědělskou univerzitou. Zájemci, kteří se rozhodují kam na VŠ tak mají možnost prohlédnout si celý areál, který je unikátní jednak svou polohou (blízko centra Prahy) a také tím, že vše je na jednom místě - fakulty, menza, koleje, studijní informační centrum, knihovna, sportoviště, kluby, restaurace a mnoho dalšího.

Pro příchozí je ve vestibulu hlavní budovy fakulty připravena prezentační expozice s informačními panely, audiovizuální projekcí, brožurami a letáky s informacemi o možnostech studia na fakultě. Obsluhu této expozice a stejně tak uvítání zájemců o studium a jejich orientaci na fakultě zajistí členové fakultní studentské organizace Pupen.

Kdy?

V pátek 22. 11. 2019 od 9:00 do 15:00

Přednáška (posluchárna AII)
13:00   Přednáška (posluchárna AI)
  Zemědělství - Plodiny
  Zemědělství - Chov hospodářských zvířat
  Zahradnictví
  Přírodní zdroje
  Potraviny a zdraví
  Zahradní architektura
  Zájmové chovy
Na prohlídky je nutné se předem registrovat. Odkazy v tabulce, nebo souhrnně ZDE.
Začátek jednotlivých bodů programu vždy v uvedené časy u vrátnice budovy A.

Po celý den otevřených dveří bude pro zájemce o studium možnost v místnosti A18 od studijních referentek získat informace o studiu, informační letáky, brožury, popřípadě zakoupit modelové otázky k přijímacím zkouškám.

Pro zájemce o studium

V jarním období je fakultou organizován přípravný kurz pro přijímací zkoušky (opakování středoškolské biologie a chemie). Kurz v rozsahu 30 hodin je realizován v 5 výukových dnech.

Průběh přijímacího řízení a případné rozhodnutí o odvolání naleznete na stránce http://is.czu.cz/prihlaska

Nejčastější dotazy (FAQ) uchazečů o studium

Uchazeči o bakalářské studium si mohou vybrat z následujících oborů

Jak se k nám dostanete?

Česká zemědělská univerzita se nachází na Praze 6 - Suchdol a je zde velmi dobré spojení městskou hromadnou dopravou i dalšími způsoby dopravy. Nejrychlejší trasa z centra Prahy je metrem A do stanice Dejvická, kde nastoupíte do autobusu č. 107 nebo 147 a vystoupíte na zastávce Zemědělská univerzita. Poté se vydáte pěšky přes nejbližší křižovatku do areálu ČZU odkud vás navigační tabule dovedou až k budově Fakulty agrobiologie, potravinových a přírodních zdrojů.

Výše je zobrazena interaktivní mapa areálu ČZU. Dále můžete pro orientaci využít virtuální prohlídku ČZU.

Případné dotazy směřujte na e-mailovou adresu: info@af.czu.cz (nikoliv na jednotlivé studijní referentky).