SVOČ 12.5.2010

Dne 12.5.2010  se konala na Fakultě agrobiologie, potravinových a přírodních zdrojů Studentská vědecká konference. Celkem se zúčastnilo 42 studentů a studentek, které hodnotily 4 komise. Nejvíce prací bylo z katedry kvality zemědělských produktů a katedry zahradní a krajinné architektury.
 
 
Společná fotografie oceněných, kteří si cenu převzali 14.5.2010:
 
 
1. komise ve složení Ing. Eva Sojková, prof. Ing. Jiří Mareček, CSc., Ing. Martin Koudela, Ph.D. a Ing. Matouš Jebavý, Ph.D. hodnotila práce celkem 9 studentek z KZKA
 
Umístění:
  1. Bc. Helena Malivánková
  2. Bc. Lucie Peukertová
  3. Bc. Petra Chlubnová
 
 
2. komise ve složení Ing. Ludmila Hlaváčová, Ing. Ludmila Prokůpková, Ph.D., doc. Ing. Eva Vlková, Ph.D. a Ing. Petr Beneš hodnotila práce  11 studentů a studentek, převážně z KKZP doplněné pracemi z kateder: KMVD,KACHVR,KRV a KOZE.
 
Umístění:
1. místo: Bc. Radovan Tůma
 
 
2. místo: Roman Švejstil
 
 
3. místo: Bc. Lucie Dlouhá
 
 
 
 
 
3. komise ve složení Ing. Jiří Zámečník, CSc., Ing. Oldřich Faměra,CSc., Ing. Matyáš  Orsák, Ph.D. a Ing. Pavel Cihlář, Ph.D. hodnotila práce 12 studentů a studentek opět převážně z KKZP, doplněné pracemi z kateder:KPOP,KCH a KRV.
 
Umístění:
1.místo: Bc. Veronika Lukešová
 
 
2. místo: Bc. Martin Sládek
 
 
3. místo: Bc. Petra Rensová
 
 
 
 
4. komise ve složení Ing. Zdeněk Burda,CSc., Dr. Ing. Naděžda Šebková, doc. Ing. Zdeněk Ledvinka, CSc., a Ing. Jan Navrátil,CSc. hodnotila práce  10 studentů a studentek z kateder: KSZ, KZR, KGŠ a KVD:
 
Umístění:
1. místo: Bc. Kristýna Nováková
 
 
2. místo: Bc. Pavla Ježková
 
 
3. místo: Bc. Jana Ježková
 
 
 
Studenti umístění na 1. – 3. místě byli finančně ohodnoceni a cena spolu s diplomem jim byla  slavnostně předána v pátek, dne 14.5.2010 děkanem  FAPPZ prof. Ing. Pavlem Tlustošem, CSc. a proděkanem doc. Ing. Václavem Hejnákem, Ph.D. za přítomnosti tajemnice  fakulty JUDr. Marie Krajhanzlové a Ing. Vlastimila Mikšíka, Ph.D., který celou akci zdokumentoval.