Věda na polích a ve stájích - Příběh potravin

Zveme Vás 8. června 2024 na naučnou stezku do Netluk.

Zveme vás na 12. ročník naučné stezky "Věda na polích a ve stájích" s podtitulem PŘÍBĚH POTRAVIN.

Určeno pro - veřejnost. Registrace na událost - není vyžadována.
Pořadatelem jsou: VÚŽV, Selgen a ČZU v Praze
Kontaktní osoba - Tomáš Brýl.

Informace k události - Akce "Příběh potravin" aneb Věda na polích a ve stájích je 8. 6. 2024 (sobota) určena pro širokou veřejnost. Provedeme Vás políčky s různými plodinami, zúčastníte se soutěží. Na dalších stanovištích se dozvíte mnoho zajímavého z oblasti chovu zvířat, na trenažéru si nadojíte mléko či povozíme dětičky na koníkovi. Své poznatky si ověříte v jednoduchém testu s odměnami. Čeká Vás zde mnoho zajímavého.

Stanoviště naučné stezky - vystavíme později

Ohlédnutí za jedním ročníkem Příběhu potravin

WEBové stránky Příběh potravin